Informacja o rozstrzygnięciu zaproszenia nr nr 3/ZO/WSR-930-1/2015

Informacja o rozstrzygnięciu

Zaproszenia do składania ofert nr 3/ZO/WSR-930-1/2015 z dnia 20.03.2015 r.

W wyniku rozstrzygnięcia postępowania prowadzonego w trybie zaproszenia do składania ofert nr 3/ZO/WSR-930-1/2015 z dnia 20.03.2015 r., którego przedmiotem było świadczenie usługi opisu części metody coachingu rodzinnego powstałej w ramach realizacji projektu „Coach rodzinny: innowacyjne podejście do osób zagrożonych wykluczeniem społecznym”, zawiadamiamy o wyborze najkorzystniejszych ofert złożonych przez:

1. Panią Martę Kuleszę – ul. Zdziarska 832/1, 03-287 Warszawa, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2. Pana Ryszarda Gąsierkiewicza – ul. Jaracza 28, 31-216 Kraków, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3.Pana Andrzeja Hejduka – ul. Skierniewicka 9 m 16/17/18, 01-230 Warszawa, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

4.Pana Marka Kuleszę – ul. Afrykańska 8/16, 03-966 Warszawa, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uzasadnienie – wybrane oferty spełniały wszystkie warunki i kryteria określone przez Zamawiającego oraz zaoferowały najniższą cenę.

Nazwy wykonawców, którzy złożyli oferty wraz z przyznaną ofertom punktacją.

Lp.

Imię i nazwisko, temat

Liczba punktów

1.

Marta Kulesza

Coach rodzinny – opis profilu kompetencyjnego i zawodowego coacha rodzinnego. Etyka pracy z rodzinami zagrożonymi wykluczeniem społecznym. Proces szkolenia i dokształcania coachów rodzinnych, w tym: wzorcowy program szkoleń - założenia treści kształcenia, opis szkoleń, metodyka kształcenia (środki dydaktyczne) i praktyka w kształceniu coachów rodzinnych.

2.

Marek Kulesza

Coaching rodzinny – opis koncepcji i terminologii  stosowanej w  coachingu rodzinnym. Koncepcje praktycznego zastosowania coachingu rodzinnego.

3.

Andrzej Hejduk

Coaching rodzinny a proces wsparcia osób zagrożonych wykluczeniem społecznym – opis faz procesu coachingu rodzinnego (cel, działania, środki, spodziewany efekt), konstrukcja sesji coachingu rodzinnego.

4.

Ryszard Gąsierkiewicz

Specyfika definiowania celów w coachingu rodzinnym – opis narzędzi stosowanych w coachingu rodzinnym oraz opis technik i ich zastosowanie w coachingu rodzinnym.

Z poważaniem,

Kierownik Projektu